Koolitajad

Meie lauamänguringide juhendajad on toredad ja noored, ise mängimist armastavad inimesed. Osadel juhtudel on juhendajateks lapse oma kooli õpetajad, osadel juhtudel vabatahtlikkuse alusel töötavad lapsevanemad.

Juhendajate_Kogunemine_I

Ringi juhendajatele garanateerime regulaarse väljaõppe. Ootame algklasside õpetajaid, kes sooviksid oma kooli algklasside lauamänguringi juhendajaks hakkama.

Gümnaasiumi ja põhikooli laste lauamänguringide juhendajate koolitust viib läbi Koolitaja Kaie Palumets, kes enda iseloomustamiseks kirjutab alljärgnevat:

Akadeemilise finantshariduse („Ökonoomika ja ettevõtlus“) omandasin 1998-2002.a ülikooli õpingute ajal, EPMÜ kaugõppes (bakalaureuse kraad).

Alates 2015. aasta algusest olen rakendanud oma elus Robert T.Kiyosaki finantshariduslikke põhimõtteid ning tegevusi. Robert T. Kiyosaki teadmiste vahendamisel on olnud minu juhendajateks Starfish Academy juhid Vallo Arumäe ning Mart Pärtna, samuti Fast Track Education juht Peeter Pärtel ning Tallinna Cashflow klubi liider Karl Laius.

Õpetajana olen finantsharidust edasi andnud Viimsi Huvikeskuses toimunud „Tüdrukute iluringis“ (14AT), kahes suvelaagris „Targad ja ilusad“ (27AT), kahel hooajal lauamänguringides (Püünsi kool, Kalamaja Põhikool, Randvere kool, Merivälja kool, Pirita Majandusgümnaasium) ning Kalamaja ning Randvere suvelaagrites 2016.aasta suvel.

Peres kasvavate poegadega (8 ja 12 a) on lauamängud saanud heaks aja sisustamise vormiks. Meie lemmikmängud on „Halli Galli“, „Hotellimagnaat“, „Monopol“, „Blokus“, „Elas kord“, „Set“, „Katani“  „Cashflow“ ja „Cashflow for kids“.

Läbitud kursused ja koolitused:

2012 apr-mai BCS „Ettevõtluskoolitus“ (160 AT)

Ettevotluskoolitus_Loomeilu.ee_2012

2015 jaanuar Buduaar koolitus: Vallo Arumäe „Kuidas saada välja oravrattast“

2015 veebruar Raivo Hein „Ettevõtlus kui kiireim viis korrastada vaba raha investeerimiseks ja luua süsteem passiivseks rahavooks.“

2015 veebruar Viljar Arakas „Kinnisvara kui passiivse rahavoo allikas“

2015 veebruar Alo Vallikivi „Aktsiad kui kapitali kasv“

2015 veebruar Jaak Roosaar „Aktsiad kui passiivne rahavoog“

2015 veebruar Karl Laius „Maavarad kui kindlustus hüperinflatsiooni vastu“

2015 märts- mai Starfish Academy „Finantsharidus“ koolitus (44 AT, 11 nädalat), kus käsitleti teemasid:

„Miks Sinu pankur ei küsi Sinult hinnetelehte?“; „Miks raske töö ei tasu ära?“; „Kas Sinu kodu on Sinu vara?“; „Kas mängid et võita või mitte kaotada?“; „Miks säästjad on kaotajad?“; „Hea võlg versus halb võlg“; „Miks ei ole vaja raha selleks, et teha raha“; „Miks investeerimine ei ole riskantne?“; „Fokusseerimine versus hajutamine“; „On aeg seada fookus Sinule!“ ning Open Space arutelu erinevatel ettevõtluse, kinnisvara, aktsiate ning säästmise teemadel.

2015 aprill Alar Kolk „Innovatsiooni päev“

2015 aprill Eric Edmeades „Business Freedom Experience“ (ärialase vabaduse saavutamisest)

2015 mai Janek Mäggi: „Kuidas panna inimesed mõtlema ja tegema seda, mida meie tahame?“

2015 mai Brian Mayne´s Goal Mapping (sihipärase eesmärgi püstitamise kursus)

Loetud finantsharidust ning rahalist vabadust saavutada aitavad raamatud:

T.Harv Eker „Miljonäri mõtteviisi saladused“

Robert T.Kiyosaki „Rikas isa, vaene isa“

Robert T.Kiyosaki „Rahavoo kvadrant“

Kim Kiyosaki „Rikas naine“

Robert T.Kiyosaki „Tark laps, rikas laps“

Jaak Roosaare „Rikkaks saamise õpik“

Kristo Kiviorg „Päikeseküla I-III“

Hobid: kundalini jooga, maalimine, kalligraafia, lugemine, fotograafia, hennamaalingud